اوپو آر 15 یازدهم فررودین به صورت رسمی معرفی می‌شود


اوپو در اطلاعیه‌ای تاریخ رونمایی از پرچمدار جدیدش را انتهای ماه میلادی جاری اعلام کرده است.

اوپو به عنوان یکی از شرکت‌های موفق چینی در زمینه‌ی تولید گوشی‌های هوشمند به زودی از پرچمدار خود پرده برمی‌دارد. احتمالا اوپو آر 15 تنها گوشی تدارک دیده شده برای این رونمایی نخواهد بود و نسخه‌ی بزرگ‌تری با نام اوپو آر 15 پلاس نیز در تاریخ ۱۱ فروردین رونمایی خواهد شد. اوپو همچنین در روزهای گذشته از معرفی شدن دیگر گوشی موردانتظار این شرکت یعنی اف 7 در تاریخ ۲۶ مارس (۶ فروردین) خبر داده بود.

این رویداد که به صورت پخش زنده تلویزیونی از ساعت ۸ به وقت محلی آغاز خواهد شد. ژانگ یی‌شان، بازیگر چینی و سفیر برند اوپو وظیفه‌ی اجرای این مراسم را بر عهده خواهد داشت. اطلاعات فاش شده در مورد اوپو آر ۱۵ و آر ۱۵ پلاس نشان از بریدگی بالای نمایشگر در این گوشی‌ها دارند و به نظر می‌رسد اوپو از نمایشگر سوپر امولد در این گوشی پرچمدار استفاده خواهد کرد. استفاده از اندروید ۸.۱ اوریو و رام Color OS 5.0 در این گوشی‌ها نیز بسیار محتمل است.

اوپو آر ۱۵

اطلاعات منتشر شده از دوربین اصلی اوپو آر ۱۵ در حقیقت شایعات گذشته در مورد استفاده از سنسور IMX519 سونی را تایید می‌کند؛ برای نخستین بار است که چنین مدلی از سنسورهای سونی و اطلاعات آن رسانه‌ای شده است. این سنسور نسبت به سنسور IMX398 استفاده شده در R11 بزرگ‌تر است و ابعاد پیکسل‌های آن نیز از ۱.۱۲ میکرومتر به ۱.۲۲ میکرومتر افزایش یافته است.

شما می‌توانید از بخش محصولات میزبان وی پی اس و صفحات مربوط به اوپو آر 15 برای کسب اطلاعات بیشتر از مشخصات فنی این گوشی‌ استفاده کنید.

اوپو آر 15 یازدهم فررودین به صورت رسمی معرفی می‌شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>