اندروید ۸ سرانجام برای گلکسی نوت ۸ منتشر شد


پس از شایعات و حرف و حدیث‌های مختلف درباره زمان عرضه اندروید ۸ برای گوشی گلکسی نوت ۸، سامسونگ جدیدترین نسخه اندروید را در کشور فرانسه برای نوت ۸ منتشر کرد. البته قبلا گفته شده بود که این سیستم عامل در بهمن ماه منتشر می‌شود، اما به دلایلی نا مشخص این اتفاق رخ نداد.

به نظر می‌رسد مشکلات به وجود آمده برسر راه عرضه این سیستم عامل برای گلکسی نوت ۸ برطرف شده و کاربران از چند وقت پیش این سیستم عامل را روی گوشی‌ّهایشان دریافت کرده‌اند. امروز هم این سیستم عامل در کشور فرانسه برای گلکسی نوت ۸ منتشر شده است.

هنوز مشخص نشده که این سیستم عامل در چه تاریخی برای کشورهای دیگر منتشر می‌شود؛ اما احتمال می‌رود که اندروید ۸ در طول ۲ یا ۳ هفته‌ آینده برای همه کشورها عرضه شود.

براساس اطلاعات منتشر شده رابط کاربری گوشی گلکسی نوت ۸ با اندروید ۸ تغییر کرده و ویژگی‌های بسیار بهتری را پیش روی کاربران قرار می‌دهد. یکی از ویژگی‌های اصلی این سیستم عامل امکان تصویر در تصویر است که به صورت پیش روی اندروید ۸ قرار گرفته است. در این حالت همیشه می‌توانید یک برنامه روی صفحه گوشی داشته باشید و همزمان به انجام کارهای دیگر با گوشی بپردازید.

منبع: pocketnow

 

اندروید ۸ سرانجام برای گلکسی نوت ۸ منتشر شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>