احتمال تغییر نام سیستم عامل Android Wear وجود دارد


به نظر می‌رسد که گوگل قصد دارد نام سیستم عامل Android Wear را تغییر دهد. یکی از کاربران سایت Reddit به تازگی متوجه شده که گوگل لوگوی جدیدی را برای سیستم عامل Android Wear در نظر گرفته است. به نظر می‌رسد که گوگل قصد دارد نام سیستم عامل مخصوص گجت‌های پوشیدنی خودش را به Wear OS تغییر دهد. لوگوی جدید سیستم عامل Android Wear از دو دایره و دو شکل مستطیلی تشکیل شده است. این شکل‌ها در کنار هم عبارت W را به وجود آورده‌اند که به نظر می‌رسد منظورش همان Wear OS است.

حالا چرا گوگل تصمیم گرفته که نام سیستم عامل خودش را تغییر دهد؟ یک دلیل می‌تواند این باشد که اکثر گجت‌هایی که با این سیستم عامل راهی بازار می‌شوند روی هر دو پلتفرم اندروید و iOS کار می‌کنند. هنوز تاریخ رسمی برای اعلام تغییر نام سیستم عامل Android Wear اعلام نشده است. به احتمال زیاد گوگل این خبر را در جریان مراسم Google I/O سال ۲۰۱۸  اعلام می‌کند. این مراسم در بهار سال آینده برگزار می‌شود.

در ادامه می‌توانید لوگوی قدیمی و لوگوی جدید سیستم عامل Android Wear را مشاهده کنید:

منبع: androidpolice

 

احتمال تغییر نام سیستم عامل Android Wear وجود دارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>