گلکسی اس ۹ با تراشه اگزینوس 9810 عرضه می‌شود


دو گوشی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس تا چند هفته دیگر رسما معرفی می‌شوند. تا این لحظه هم کلی خبر و شایعه مختلف درباره این تلفن همراه هوشمند به بیرون درز کرده است.  در حالی که همین چند روز پیش یکی از اولین بتچمارک‌های این تلفن همراه هوشمند لو رفته بود، امروز شاهد لو رفتن یک بنچمارک دیگر از این گوشی هستیم. البته تفاوت بنچمارک جدید با قبلی در این است که از تراشه اگزینوس ۹۸۱۰ برای گلکسی اس ۹ استفاده شده است. در بنچمارک قبلی از تراشه اسنپ‌دراگون ۸۴۵ برای اس ۹ استفاده شده بود.

 

سامسونگ DeX جدید را در کنار گلکسی S9 ببینید.

این گوشی در حالت تک هسته‌ای توانسته امتیاز ۳۶۴۸ و در حالت چند هسته‌ای هم امتیاز ۸۸۹۴ را کسب کرده است. این امتیازات عملکرد بهتر تراشه اگزینوس را در مقابل اسنپ‌دراگون نشان می‌دهند. امتیازات گلکسی اس ۹ با اسنپ‌دراگون ۸۴۵ در حالت تک هسته‌ای ۲۳۷۸ و در حالت چند هسته‌ای ۸۳۲۳ بود.

مدل جهانی گلکسی اس ۹ با تراشه اگزینوس راهی بازار می‌شود و مدلی که در کشورهای آمریکا و چین عرضه می‌شود به تراشه اسنپ‌دراگون مجهز می‌شوند.

شرکت سامسونگ قصد دارد دو گوشی پرچم‌دار جدید خودش را در نمایشگاه MWC 2018 معرفی کند.

منبع: geekbench

گلکسی اس ۹ با تراشه اگزینوس 9810 عرضه می‌شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>