احتمال ساخت هوم‌پاد مینی وجود دارد


با توجه به این موضوع که هر دو شرکت آمازون و گوگل مدل‌های کوچک‌تر و مینی اسپیکرهای گوگل هوم و اکو را هم راهی بازار کرده بودند، بعید نیست که شرکت اپل هم بخواهد مدل مینی اسپیکر هوشمند هوم‌پاد را راهی بازار کند.

در واقع یکسری از تحلیلگران بازار هم به این موضوع اعتقاد دارند که اپل در حال کار روی مدل کوچک‌تر هوم‌پاد است. این تحلیلگران اعتقاد دارند که فروم هوم‌پاد در سال ۲۰۱۸ خیلی خوب خواهد بود و این اسپیکر هوشمند با فروش ۶ میلیون دستگاه مواجه می‌شود. با این حال هوم‌پاد مینی هم راهی بازار می‌شود که قیمت آن ۱۵۰ تا ۲۰۰ دلار خواهد بود.  به همین دلیل بعید نیست که با عرضه هوم‌پاد مینی فروش کلی این محصولات به ۱۰ میلیون دستگاه در سال ۲۰۱۸ برسد.

بلندگوی هوشمند اپل با قیمت ۳۵۰ دلار راهی بازار شده که قیمت بیشتری در مقایسه با محصولات مشابه دارد. البته اپل می‌گوید که محصول جدیدش از نظر کیفیت صدا بسیار بهتر از سایر اسپیکرهای هوشمند موجود در بازار است.

حالا باید منتظر خبرهای بیشتر باشیم. ایا واقعا مدل مینی هوم‌پاد راهی بازار می‌شود؟ آیا مدل مینی هم می‌توانند همانند مدل اصلی کیفیت صوتی بسیار خوبی داشته باشد؟

منبع: barrons

احتمال ساخت هوم‌پاد مینی وجود دارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>