زد تی ای تولید گوشی‌ تاشو را ادامه می‌دهد


شرکت چینی ZTE بعد از استقبال کاربران از گوشی تاشوی اکسون M قصد دارد این ایده را پرورش دهد.

شرکت چینی ZTE سال گذشته گوشی Axon M را که به لحاظ فنی تاشو به‌حساب می‌آید، معرفی کرد؛ اما این دستگاه با آن‌چه از یک گوشی با قابلیت خم شدن در ذهن کاربران است تفاوت دارد. به همین جهت، تعجبی نداشت که اکسون M با استقبال چندانی مواجه نشد. حالا، زدتی‌ای می‌گوید این ایده را پرورش خواهد داد و محصولات این‌چنینی دیگری نیز عرضه خواهد کرد.

مقاله‌ی مرتبط:

جف یی، نایب‌رئیس بخش بازاریابی ZTE، طی مصاحبه‌ای در اختتامیه‌ی نمایشگاه CES این خبر را اعلام کرد و گفت اکسون M بازخوردهای مثبتی از کاربرانی که آن را خریداری کردند دریافت کرده است. به گفته‌ی او هنوز  جا برای بهتر کردن این نوع محصول زیاد است.

یی خاطرنشان کرد: «در نهایت ما به محصولی دست پیدا خواهیم کرد که به معنای واقعی قابلیت خم شدن داشته باشد. موارد فراوان دیگری نیز ‌وجود دارند که در گذر زمان افزوده خواهند شد.»

نظر شما در مورد دستگاهی که قابلیت خم شدن داشته باشد چیست؟ آیا محصولاتی مانند اکسون M را که حالت کتابی دارند می‌پسندید یا منتظر محصولاتی گوشی انعطاف‌پذیر هستید؟ نظرات خود را با میزبان وی پی اس به اشتراک بگذارید.

زد تی ای تولید گوشی‌ تاشو را ادامه می‌دهد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>