جک J5، لیفان X50 و چند خودروی دیگر توقف تولید شدند


درحالی که گران شدن ماشین به بخش جدایی ناپذیر زندگی ما تبدیل شده، دراین لابلا گاها خبر توقف بعضی از خودروهای چینی و ایرانی می‌شنویم.

به گزارش ایسنا، طبق آخرین اطلاعات منتشر شده تولید خودروهای ولیکس C30، Vella V5، MVM550، جک J5 و لیفان X50 در آذرماه امسال متوقف شده است. ولیکس  C۳۰ دنده‌ای شرکت خودروسازان توقف تولید شده و از یک دستگاه در آذر ماه سال گذشته، هم اکنون به صفر رسیده است.

هم‌چنین تولید VELA V۵ دیگر محصول این شرکت نیز با کاهش ۱۰۰ درصدی همراه بوده و از ۲۸۷ دستگاه در آذر ماه ۱۳۹۵ ، هم اکنون به صفر رسیده است.

آذر ماه امسال تولید ام‌وی‌ام ۵۵۰ محصول خودروسازی مدیران نیز متوقف شده و از ۵۷۲ دستگاه در آذر ماه سال گذشته، هم اکنون به صفر رسیده است. تولید جک J۵ محصول کرمان موتور نیز ۱۰۰ درصد کاهش یافته و از ۵۰۷ دستگاه در آذر ماه ۱۳۹۵ ،هم اکنون به صفر رسیده است. در این مدت تولید لیفان X۵۰ دیگر محصول کرمان موتور نیز متوقف شده و از ۱۲۹۸ دستگاه در آذر ماه سال گذشته ، هم اکنون به صفر رسیده است.


جک J5، لیفان X50 و چند خودروی دیگر توقف تولید شدند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>