نوکیا ۳۳۱۰ با پشتیبانی ۳G به زودی به بازار می‌آید


نوکیا 3310
نوکیا ۳۳۱۰ با پشتیبانی ۳G به زودی به بازار می‌آید

اگر شما هم از طرفداران قدیمی نوکیا هستید و همیشه امیدوار بودید یک گوشی نوکیا ۳۳۱۰ خاطره‌انگیز با قابلیت  ۳G تولید شود باید بگوییم خبر خوبی برایتان داریم. این شرکت فنلاندی به‌تازگی از گوشی جدیدش در استرالیا رونمایی کرده است.

از آنجایی که گوشی نوکیا ۳۳۱۰ اصلی فاقد امکان پشتیبانی ۳G است، این گوشی در بسیاری از کشورها که از ۲G ساپورت نمی‌کنند اصلا قابل استفاده نبود. علاوه بر این در سایر کشورها مثل ایران که هنوز سیم‌کارت‌های ۲G هم فعال هستند اما استفاده از این گوشی محدودیت سرعت برای کاربران ایجاد می‌کرد. اما نوکیا این بار این گوشی محبوب را در نسخه ۳G هم تولید می‌کند.

این گوشی در رنگ‌های زرد، قرمز گرم، آبی نیلی و زغال سنگی به بازار خواهد آمد. هر چهار رنگ حاشیه صفحه نمایش و کیبوردهای نقره‌ای دارند. این گوشی بازطراحی شده و تغییرات کوچکی برای راحت‌تر شدن کاربری آن کرده است. یکی از این تغییرات فاصله‌ی بیشتر دکمه‌هاست.

نوکیا ۳۳۱۰ اصلی نسبت به نسخه ۳G عمر باتری بیشتری داشت. با این حال عمر باتری نوکیا ۳۳۱۰ جدید هم نسبت به استانداردهای امروز واقعا قابل توجه است. با این گوشی می‌توانید ۶٫۵ ساعت بدون وقفه تلفن صحبت کنید. باری این نوکیا ۳۳۱۰ در حالت استندبای ۲۷ روز دوام می‌آورد.

عرضه‌ی نوکیا ۳۳۱۰ ۳G اواخر این ماه  در استرالیا آغاز می‌شود و پس از آن در بازارهای سراسر دنیا به فروش می‌رسد. قیمت این گوشی در آغاز فروش در استرالیا ۶۹ یورو خواهد بود.

منبع: Phone Arena

نوکیا ۳۳۱۰ با پشتیبانی ۳G به زودی به بازار می‌آید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

سرورمجازی
فروش سرورمجازی
هاست