آخرین اخبار درباره‌ی سومین پیکسل ۲ با نام «Ultra pixel»


پیکسل 2
آخرین اخبار درباره‌ی سومین پیکسل ۲ با نام «Ultra pixel»

در مقایسه با پرچم‌دار قبلی گوگل، گوگل پیکسل ۲ طراحی مشابه سال گذشته و سخت‌افزار به‌روزتری خواهد داشت. اما احتمال دارد پیکسل ۲ XL طراحی متفاوتی مشابه پرچم‌داران دیگر یعنی نمایشگر بدون حاشیه عرضه شود.

اما خبر جالبی که به‌تازگی به بیرون درز کرده این است که نسخه‌ی سومی هم از گوگل پیکسل ۲ وجود خواهد داشت. این گوشی که با کد muskie نامیده می‌شود در یک ویدئو توسط فردی ناشناس معرفی‌شده است.

این ویدئو را Arun Maini که از کاربران یوتیوب است در کانال Mrwhosetheboss منتشر کرده. این ویدئوی جالب جزئیاتی از نسخه سوم پیکسل ۲ با نام اولترا پیکسل فاش می‌کند.

به‌طور خلاصه اطلاعات این ویدئو در مورد این گوشی شامل چند عکس و ویدیو از گوشی الترا پیکسل است، در این تصاویر گوشی‌ به نسبت صفحه نمایش بلند و کم حاشیه‌ای دارد. علاوه بر این شاهد دوربین دوگانه در پشت خواهیم بود. در این ویدئو به نوع جدیدی از اسکنر اثرانگشت اشاره شده است که احتمالا در زیر صفحه نمایش قرار گرفته است.

یک قسمت دیگر شاهد نوشته عجیب ( آینده اندروید) هستیم که به‌عنوان جایگزینی برای کلیدهای زیر صفحه نمایش در نظر گرفته شده است. این یعنی گوگل ممکن است به‌جای دکمه از سیستم gesture-based  navigation استفاده کند. شبیه چیزی که در آیفون X دیدیم.

به نظر معرفی سه گوشی عالی خواهد بود ولی هدف از انتشار این ویدیو مشتاق کردن مردم به محصولات جدید گوگل است. ولی یک مشکل وجود دارد!

ultra pixel 2

اینکه نام گوشی Ultra pixel نوشته شده (با p کوچک) کمی عجیب است و ما را به یاد گوشی‌های شرکت HTC که از فناوری Ultra pixel بهره می‌برند می‌اندازد. باید بگوییم ممکن است این عنوان تنها یک قابلیت برای نوع دوربین باشد نه نام یک گوشی. ممکن است این گوشی همان گوگل پیکسل ۲ باشد که از دوربین با فناوری Ultra pixel بهره برده است. در هر صورت باید تا چهارشنبه‌ی هفته‌ی آینده (۱۲ مهر) که شاهد معرفی رسمی این گوشی توسط گوگل هستیم، منتظر بمانیم.

منبع: Phone Arena

آخرین اخبار درباره‌ی سومین پیکسل ۲ با نام «Ultra pixel»

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>