اسنپ چت ۱۷۳ میلیون کاربر فعال روزانه دارد


تعداد کاربران فعال روزانه‌ی اسنپ‌چت در سه‌ماهه‌ی دوم ۲۰۱۷ به ۱۷۳ میلیون نفر رسیده است که اکثر آن‌ها اهل آمریکای شمالی هستند.

اسنپ‌چت اعلام کرد که توانسته است در سه‌ماهه‌ی دوم سال ۲۰۱۷، تعداد کاربران فعال روزانه‌ی خود را به ۱۷۳ میلیون نفر برساند. این رقم در مقایسه با بازه‌ی مشابه در سال گذشته، ۲۱ درصد افزایش داشته است؛ در بازه‌ی مشابه در سال ۲۰۱۶، تعداد کاربران فعال روزانه‌ی اسنپ‌چت، ۱۴۳ میلیون نفر بود. با وجود این پیشرفت چشمگیر، اسنپ‌چت نتوانست به پیش‌بینی وال‌استریت در این بازه‌ی زمانی که ۱۷۵ میلیون نفر بود، دست پیدا کند.

مقاله‌های مرتبط:

بیشترین استقبال از اپلیکیشن اسنپ‌چت مربوط به آمریکای شمالی است. با اینکه در اروپا هم استقبال خوبی از اسنپ‌چت می‌شود، ولی میزان رشد کاربران در آمریکای شمالی بهتر از اروپا ارزیابی می‌شود؛ اما خارج از این دو منطقه، اسنپ‌چت طرفداران زیادی ندارد. یکی از دلایل این موضوع به مشکلات نسخه‌ی اندروید اسنپ‌چت بازمی‌گردد: خارج از آمریکا، اندروید از محبوبیت بیشتری در مقایسه با iOS برخوردار است و اپلیکیشن اندروید اسنپ‌چت هم مشکلات زیادی دارد؛ بنابراین واضح است که چرا این اپلیکیشن نتوانسته محبوبیت زیادی در خارج از آمریکا و اروپا داشته باشد.

ایوان اشپیگل، مدیر عامل اسنپ‌چت، در جریان جلسه‌ی خبری روز پنج‌شنبه اعلام کرد که در تلاش است تا تمام ایرادات نسخه‌ی اندروید این اپلیکیشن را برطرف کند؛ ولی این موضوع تا سال ۲۰۱۸ طول خواهد کشید.

اسنپ چت

نظر شما در مورد این اپلیکیشن چیست؟ با توجه به محدودیت‌های استفاده از اسنپ‌چت در ایران، آیا از آن استفاده می‌کنید؟

اسنپ چت ۱۷۳ میلیون کاربر فعال روزانه دارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>