مشکل وب سرویس S3 آمازون بسیاری از سایت ها و اپلیکیشن ها را از دسترس خارج کرد


مشکل ایجاد شده برای وب سرویس S3 آمازون باعث شده تا بسیاری از وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی که از این سرویس استفاده می‌کنند، از دسترس خارج شوند.

شواهد امر نشان از این دارد که بسیاری از وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی که از وب سرویس S3 آمازون استفاده می‌کنند، دچار مشکل شده و برخی بصورت کامل از دسترس خارج شده‌اند. اطلاعات ارائه شده نشان از این دارد که وب سرویس آمازون میزبان بسیاری از تصاویر آپلود شده برای استفاده در وب‌سایت‌های مختلف بوده و حتی برخی از وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها نیز داده‌های خود را روی این وب سرویس قرار داده‌اند. از جمله‌ی کمپانی‌های مورد نظر که کاملا وابسته به AWS است، باید به نست اشاره کرد.

براساس اطلاعات ارائه شده در داشبورد وب‌سرویس آمازون، این مشکل برگرفته از خطاهایی است که در وب‌سرویس S3 در US-EAST-1 ایجاد شده است. آمازون بدون اشاره به جزئیات بیشتر، اعلام کرده که در تلاش است تا این مشکل را بزودی حل کند.

وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های متعددی از مشکل ایجاد شده رنج می‌برند که از جمله‌ی آن‌ها باید به Quara، Business Insider، Trello و شمار دیگری از وب‌سایت‌ها اشاره کرد. همانطور که از نست اسم بردیم، شماری از کمپانی‌های فعال در زمینه‌ی اینترنت اشیا نیز از این مشکل تاثیر گرفته و سرویس‌دهی آن‌ها با اختلال روبرو شده است.

مشکل وب سرویس S3 آمازون بسیاری از سایت ها و اپلیکیشن ها را از دسترس خارج کرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>