قابلیت فعال کردن نمایشگر با دوبار لمس به لومیا 950 و 950XL اضافه می‌شود


مایکروسافت در پاسخ به توییت یکی از کاربرانش در مورد انتشار بیلد جدید ویندوز ۱۰ موبایل و ویژگی‌های جدید این سیستم عامل، به این موضوع اشاره کرده که احتمالا در آینده‌ی نزدیک شاهد اضافه شدن قابلیت دو بار لمس نمایشگر برای روشن کردن صفحه‌ی نمایش خواهیم بود. با میزبان وی پی اس همراه باشید.

مایکروسافت در پاسخ توییت یکی از کاربرانش در مورد ویژگی‌های بیلد جدید ویندوز ۱۰ موبایل، اطلاعاتی را در مورد اضافه شدن قابلیت‌های جدید ارائه کرده است. براساس اطلاعات ارائه شده، احتمالا در آینده‌ی نزدیک شاهد اضافه شدن قابلیت دوبار لمس نمایشگر برای روشن کردن صفحه‌ی نمایش خواهیم بود. با استفاده از این قابلیت می‌توان به جای استفاده از کلید پاور به منظور روشن کردن نمایشگر، با دوبار کلیک روی نمایشگر، صفحه‌ی نمایش را روشن کرد. ویژگی مورد نظر احتمالا در صورت به دست آوردن رای بالای کاربران، به گوشی‌های هوشمند لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ ایکس ال اضافه خواهد شد.

گابریل آول از مایکروسافت در پاسخ به کاربری که این درخواست را ارائه کرده، این ویژکی را یکی از پرطرفدارترین قابلیت‌های مورد تقاضای کاربران خواسته که احتمالا در صورت انتخاب توسط بخش بزرگی از کاربران، به ویندوز ۱۰ موبایل اضافه خواهد شد.

این ویژگی در اغلب گوشی‌های هوشمند سری جی ال‌جی و سایر محصولات این کمپانی نیز وجود دارد، بطوریکه می‌توان در زمان خاموش بودن نمایشگر گوشی، با دوبار کلیک روی صفحه‌ی نمایش، نمایشگر را روشن کرد.

قابلیت فعال کردن نمایشگر با دوبار لمس به لومیا 950 و 950XL اضافه می‌شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>