تصاویر هندا سیویک هاچ‌بک پیش از نمایشگاه خودروی ژنو 2016 فاش شد


هندا سیویک از آن دست خودروهایی است که طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد. قرار است مدل مفهومی از سیویک هاچ‌بک در جریان نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۶  رونمایی شود. اما تصاویر این خودرو پیش از آغاز کار رسمی نمایشگاه فاش شده که نشان از طراحی تهاجمی این مدل دارد.

نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۶ از فردا در کشور سوئیس شروع به کار می‌کند و مشهورترین خودروسازان دنیا با جدیدترین محصولات خود در این رویداد حاضر خواهند بود. امروز وب‌سایت Carscoops تصاویری از مدل مفهومی هندا سیویک هاچ‌بک منتشر کرده است.

این خودروی پنج در از یک طراحی تهاجمی و جذاب بهره می‌برد که باعث شده نسل دهم سیویک نیز زیبا به نظر برسد. خطوط سقف خودرو به نرمی به سمت قسمت عقب خودرو کشیده شده‌اند که باعث شده نوع قرارگیری و سبک طراحی چراغ‌های عقب سیویک هاچ‌بک شبیه نسخه‌ی سدان شود.

هندا سعی کرده با طراحی جدید سپرهای جلو و عقب ظاهری تهاجمی‌تر به سیویک هاچ بک بدهد. حفره‌های در نظر گرفته شده در هر دو طرف باعث بهبود عملکرد و هندلینگ خودرو شده که این بهینه‌سازی با قرارگیری اگزوزهای دوقلو در وسط و جفت اسپویلرهای (باله‌های) عقب، تکمیل می‌شود.

خواه ناخواه این تغییرات سبب شده تا با دیدن سیویک هاچ‌بک به یاد مدل جذاب و رده‌بالای Type R بیفتیم. حالا به نظر می‌رسد با اضافه شدن مدل هاچ‌بک به نوعی خط تولید سیویک کامل شده است.

انتظار می‌رود هندا در نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۶ که ماه اکتبر برگزار می‌شود، از نمونه‌ی تولید شده‌ی سیویک هاچ‌بک رونمایی کند. البته باز شدن درهای نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۶ به این معنی است که می‌توانیم با مدل مفهومی این خودرو بیشتر آشنا شویم.

تصاویر هندا سیویک هاچ‌بک پیش از نمایشگاه خودروی ژنو 2016 فاش شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>