آزمایش‌ها از باتری ضعیف HTC One A9 می‌گویند


شرکت HTC گوشی جدیدش را به امید جبران اشتباه‌های خود ساخته است. البته نقدهای One A9 چندان هم آز آن تعریف و تمجید نکرده‌اند و قیمت بالای آن هم قابلیت‌های‌اش را توجیه نمی‌کند. با این حال، وب‌سایت GSM Arena تصمیم گرفته است تا برای بررسی بیشتر این گوشی، باتری‌اش را در مقابل آزمایش‌های مختلف قرار دهد.

باتری HTC One A9 در مقایسه با گوشی‌ها امروز، اصلا وضعیت خوبی ندارد.

گوشی HTC One A9 یک باتری 2150 میلی‌آمپری دارد که از گوشی خارج هم نمی‌شود. این مقدار باتری برای یک گوشی هوشمند پنج اینچی کافی به نظر نمی‌رسد. صفحه‌های نمایش AMOLEDای که سامسونگ در گوشی‌های‌اش استفاده می‌کند، مصرف باتری بهینه‌ای دارند، اما گوشی‌های غیرسامسونگی که صفحه نمایش‌شان AMOLED است، معمولا باتری‌شان دوام زیادی نمی‌آورد. گوشی جدید HTC هم چنین صفحه‌ی نمایشی دارد.

جدولی که در زیر می‌بینید، مربوط به مدت زمانی است که باتری HTC A9 می‌تواند در صحبت کردن دوام بیاورد. 11 ساعت صحبت کردن در مقابل گوشی‌هایی مثل سامسونگ گلکسی S6 که زمان صحبت کردن‌اش 30 ساعت است یا LG G3 که هنگام صحبت کردن 25 ساعت دوام می‌آورد، اصلا عدد خوبی نیست.

TalkTime

مدت زمانی که HTC One A9 برای وب‌گردی دوام می‌آورد هم در مقابل گوشی‌های امروزی حرفی برای گفتن ندارد. آیفون 6s تا 13 ساعت برای وب‌گردی باتری دارد و گلکسی S6 هم 11 ساعت دوام می‌آورد. اما از سوی دیگر، با A9 تنها می‌توان 5 ساعت در وب گشت و گذار کرد.

WebTime

ظاهرا باتری A9 توانایی پخش ویدیوی بهتری دارد. این گوشی توانست یک فایل ویدیویی را برای 8 ساعت و نیم پخش کند. آیفون 6s Plus و Galaxy S6 Edge Plus هر دو با 14 ساعت پخش ویدیو، یکی از بهترین عددها را در این بخش به خود اختصاص داده‌اند.

VideoTIme

باتری HTC One A9 در مقایسه با گوشی‌های امروز اصلا وضعیت خوبی ندارد. یعنی اگر تنها روزی یک ساعت با A9 صحبت کنید، ویدیو ببینید یا در وب گشت و گذار کنید، باتری‌اش کمتر از دو روز دوام می‌آورد. البته گوشی HTC One A9 قابلیت شارژ سریع هم دارد و به سرعت شارژ می‌شود، اما شرکت HTC همراه با گوشی شارژر مختص قابلیت شارژ سریع را قرار نداده است و این شارژر باید جداگانه خریداری شود.

BatteryTest

منبع: GSM Arena

آزمایش‌ها از باتری ضعیف HTC One A9 می‌گویند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>