سرو نسخه دیحیتال كتاب «پنجمین داستان» را ارائه کرد


 پنجمین نمایشگاه انفرادی رضا میلانى با عنوان «پنجمین داستان» از روز پنجشنبه ٧ ابان ماه در گالرى سیحون افتتاح شد، این نمایشگاه شامل ٩ عكس است كه با ابعاد ١٠٠ در ١٥٠ سانتیمتر ارائه شده‌اند.

رضا میلانى در مقدمه‌ای براى نمایشگاه خود آورده است:

از نگاه من عكس خود رسانه‌ای كامل است كه به تنهایی بازگو كننده قصه و داستانى منحصر به فرد است، اما كلمات هم مى‌توانند خود خالق تصویر و عكس باشند، این مجموعه خاطرات درختی را بازگو مى‌كند كه در اطراف یك روستا و بین چند زمین كشاورزی زندگى مى‌كند. درختی كه محصولش تنها سایه است برای رهگذرانى كه از آفتاب سوزان و گرما دقایقی را با او می گذرانند. این مجموعه عكس روایتى است از خواب و رویای آن درخت .

 رضا میلانی

همزمان با این نمایشگاه از نسخه الكترونیك كتاب “پنجمین داستان” كه منتخبی از ده سال تلاش این هنرمند ایرانى است نیز رونمایی شد . این كتاب در ٣٠٨ صفحه و شامل ٨ مجموعه عكس و یك مجموعه داستان كوتاه به زبان انگلیسی است. ترجمه این كتاب توسط آزاده فریدونپور انجام شده است . كاربران مى توانند نسخه الكترونیك این كتاب را از این لینك دریافت كنند.        

 milani 02

رضا میلانى تاكنون پنج نمایشگاه انفرادی داشته است و در سال ٢٠١١ از طرف سازمان جهانى عكاسی در میان ده عكاس برتر عكاسی سفر انتخاب شد و در سال ٢٠٠٩ جایزه خلاقیت هنرى را از جشنواره ابداع هنرى امارات كسب كرد .

این نمایشگاه تا تاریخ بیست آبان ماه در گالرى سیحون ادامه خواهد داشت.

صفحه اینستگرام رضا میلانی

  • بازدید: هر روز از ساعت ١١ تا ۱۹ جمعه‌ها: ۱۶ تا ۲۰
  • گالری دوشنبه‌ها تعطیل است.
  • تهران، خیابان وزراء، كوچه‌ی چهارم، شماره‌ی 11 تلفن: 88711305

 پایان رپورتاژ آگهی/

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و میزبان وی پی اس هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

سرو نسخه دیحیتال كتاب «پنجمین داستان» را ارائه کرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>