طرح مفهومی اچ تی سی Aero‌ ما را بیشتر با این گوشی هوشمند آشنا می‌کند


طبق گزارش‌ها اچ‌تی‌سی در حال کار روی یک گوشی هوشمند پیشرفته است که انتظار می‌رود در ماه اکتبر معرفی شود و در حال حاضر از آن با نام اچ‌تی‌سی Aero یاد می شود. به تازگی طرح مفهومی از این گوشی هوشمند ارائه شده است.

طبق شایعات گوشی هوشمند Aero مجهز به نمایشگری با رزولوشن  ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ پیکسل  و دوربین پیشرفته با دیافراگم  f/1.9  و قابلیت پشتیبانی از تصاویر RAW‌ است. همچنین انتظار می‌رود که این گوشی هوشمند مجهز به محافظ شیشه‌ای 2.5D‌ روی نمایشگر باشد که با گوریلا گلس ۴ محافظت می‌شود. در حال حاضر این تمام چیزی است که در مورد این گوشی هوشمند می‌دانیم. اما به تازگی فردی طراحی مفهومی از اچ‌تی‌سی Aero  ارائه داده که ما را با گوشی هوشمندی که مهر ماه در انتظارش هستیم بیشتر آشنا می‌کند.

HTC Aero concept design

در این طرح که توسط حسن کایماک طراحی شده دیگر خبری از اسپیکرهای بزرگ بوم ساوند نیست که اکثر گوشی‌های هوشمند بالارده اچ‌تی‌سی دارای آن هستند و البته این گوشی هوشمند بسیار نازک است. 

همانطور که احتمالا می‌دانید اچ‌تی‌سی Aero‌ اولین گوشی هوشمند اچ‌تی‌سی نیست که به نمایشگر QHD‌ مجهز شده است. این شرکت پیش از این وان ام +9 و وان +E9 را با نمایشگرهای QHD‌ معرفی کرده بود.

با نگاهی به گزارش مالی اچ‌تی‌سی کاملا این نکته واضح است که این شرکت نیاز به اراپه یک محصول قدرتمند و پرفروش دارد تا در نقش یک منجی برای اچ‌تی‌سی ظاهر شود. 

HTC Aero concept design 2

اگر طراحی اچ‌تی‌سی Aero‌ مطابق تصاویر بالا باشد نظر شما در مورد آن چیست؟

طرح مفهومی اچ تی سی Aero‌ ما را بیشتر با این گوشی هوشمند آشنا می‌کند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>