زوم‌اپ: دفاع از زمین در برابر بیگانگان در بازی Alien Creeps TD


اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های استراتژیک هستید، پیشنهاد می کنیم که بازی Alien Creeps TD که یکی از بهترین بازی‌ها در این زمینه است را از دست ندهید. با زوم‌اپ همراه باشید.

در بازی Alien Creeps TD موجودات فضایی به زمین حمله کرده اند و شما در نقش نیروهای ارتش و پلیس، وظیفه‌ی مقابله با این موجودات را دارید. البته مانند دیگر بازی‌های استراتژیک در این بازی نیز شما تنها وظیفه‌ی مدیریت سربازها را بر عهده دارید و باید با به کار بردن روش‌ها و استراتژی‌های درست و به جا، موفق به از بین بردن این دشمنان فضایی شوید.

Alien Creeps TD 2

در این بازی علاوه بر سربازان می توانید از برج هایمراقبتی که به طور خودکار به دشمنان شلیک می کنند نیز استفاده کنید. نقشه‌ی بازی بسیار بزرگ و گسترده طراحی شده است و شما می توانید برای آن که از سمت‌های مختلف مورد هجوم ناگهانی قرار نگیرید، بخشی از تیم خود را در مسیرهای خروجی شهر مستقر کنید تا در صورت مشاهده‌ی دشمنان، به طور خودکار به آن‌ها شلیک کنند. البته نگران تعداد کم آن‌ها نباشید چراکه برای درخواست نیروی پشتیبانی با شما تماس خواهند گرفت و می توانید به سرعت تیم اصلی خود را به آن منطقه هدایت کنید تا از نفوذ دشمنان جلوگیری کنید. دفاع از زمین با استفاده از برج‌های دفاعی، به چالش کشیدن بازیکنان با 3 حالت هیجان انگیز، امکان مستقر کردن قهرمان‌ها و پیاده نظام‌ها در مکان‌های دلخواه و… از دیگر ویژگی‌های این بازی دوست داشتنی به حساب می آیند. برای دانلود این بازی که خوشبختانه به دیتای اضافه نیازی ندارد، می توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

 

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

زوم‌اپ: دفاع از زمین در برابر بیگانگان در بازی Alien Creeps TD

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>