زومجی: بررسی هدست گیمینگ چندپلتفرمه Echelon Forest ایسوس


هدست‌ها بازار ابزار و لوازم جانبی را تسخیر کرده‌اند و هر روز با مدلی جدید روبه‌رو می‌شویم. همین موضوع می‌تواند انتخاب ما برای یک خرید معقولانه را مشکل کند. یکی از این هدست‌ها مدل Echelon ایسوس است که میزبان وی پی اس به بررسی آن پرداخته است. 

هدست‌ها دارای ویژگی‌های مختلف هستند که هر کسی بنابر نیاز و البته سلیقه خود، یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کند. بعضی از هدست‌ها با وجود اینکه وزن زیادی دارند، اما از ظاهر خوبی بهره می‌برند. برخی دیگر فقط با درگاه یو‌اس‌بی وصل می‌شوند؛ اما از صدای بسیار مناسب و بعضا دالبی ۷.۱ کاناله مجازی بهره‌مند هستند. اما برخی دیگر از هدست‌ها، چندپلتفرمه هستند و می‌توان در همه دستگاه‌ها از این هدست‌ها استفاده کرد. هدست Echelon Forest ایسوس از این دسته است.  

سری Echelon یکی از سری محصولات شرکت ایسوس است که شامل ماوس، صفحه کلید، پَد ماوس، آمپلیفایر یو‌اس‌بی و هدست می‌شود. پیش از این در میزبان وی پی اس به بررسی ماوس Echelon پرداختیم و نقاط ضعف و قوت آن را مرور کردیم. امروز نیز به بررسی هدست چندپلتفرمه خانواده Echelon خواهیم پرداخت.  

برای مطالعه ادامه بررسی به میزبان وی پی اس مراجعه کنید. 

 echelon matlab 3 

 

اگر به رویدادهای مرتبط با بازی و سرگرمی علاقمند هستید به میزبان وی پی اس سر بزنید. شما همچنین میتوانید آخرین رخدادهای میزبان وی پی اس را از صفحه اینستاگرام میزبان وی پی اس دنبال کنید.

میزبان وی پی اس: بررسی هدست گیمینگ چندپلتفرمه Echelon Forest ایسوس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>